Mūsų žirgai

Susipažinkite – mūsų pasididžiavimas sodybos žirgai, kurie skirti laisvalaikiui, ne sportui. Prižiūrimi ir mylimi kaip vaikai, jie laisvai ganosi erdviose pievose, laukdami galimybės užmegzti naują, ypatingą ryšį su žmogumi.

Visų žirgų būklė yra reguliariai tikrinama dėl jų pačių ir atvykusiųjų saugumo. Taip pat žirgams reguliariai tvarkomi dantys bei kanopos.

Kokybę ir saugumą šiame Lietuvos žirgyne taip pat užtikrina su žirgais dirbanti trenerė Ramunė, kurios ilgametė darbo patirtis siekia 14 metų.

Susipažinkite

Evita

Vienintelė dama pas mus, tad tikra žirgyno karalienė – visi jai nusileidžia ir paklūsta. Evita lenkiškos šlionsko veislės didžiulė galinga kumelė, pasak lankytojų, toks turėtų būti Juodasis Gražuolis. Nepaisant įspūdingo ūgio ji ištikima treniruočių partnerė ir švelni draugė mažiesiems raiteliukams.

Plomien (Liepsnius)

Kantrus ir lėtas šlionsko veislės kastratas.geraširdiškai atleis ir pataisys visas raiteliukų klaidas, saugiai praneš miško keliukais net žiopliausia jojiką….Liepsnius gudrus išdaigininkas, meistriškai atidarantis visus vartelius, atrišantis mazgus, patikrinantis bet kokius pasiekiamus daiktus.

Sopranas

Žirgyno senjoras 16 metų kastratas. Draugiškas visiems, griežtas mokytojas, išsyk parodys raiteliui visas klaidas. Sopranas labai jaučia, ar joja patyręs raitelis, ar nedrąsus pradedantis raiteliukas ir iškart suprantą, kurį reikia pasaugoti, o kuriam nusileisti ir klusniai vykdyti komandas.

Pompàs

Labai mylimas patyrusių raiteliukų, karštesnio būdo, jautresnis lipicų veislės žirgas. Nepaisant vardo reikšmės (Pompàs – spalvingas), jis šviesiai širmas, iš tolo šviečiantis pušynuose. Žygiuose Pompàs patikimos vedlio pareigos.

Brendis

Lietuviškos veislės – žemaitukų – žirgelis. Buvęs sportininkas, dabar moko vaikus jojimo pradžiamokslio, konkūro pagrindų. Nedidelio ūgio, meilus kaip kačiukas, profesionalus skanukų prašinėtojas ypatingai mylimas pačių mažųjų.

Shymkent

Shymkent elegantiškas grynakraujų jojamųjų žirgas, visiška priešingybė veislei būdingoms charakterio savybėms – ramus, draugiškas, patiklus, gerbiantis žmogų arkliukas, iškart pelnęs raitelių meilę ir pasitikėjimą.

Dumle

Ypatingo charakterio jaunas žirgas, reikalaujantis atidumo ir budrumo. Aikštėje ir žygiuose sąžiningas treniruočių partneris, o garde kaprizingas šeiminkas, net patį žiopliausią išmokantis neprarasti dėmesio ir gerbti žirgo poreikius.

Rio

Jauniausias iš visų žirgų, dar tik pradedantis bendradarbiavimo su žmogumi mokslus. Vaikiškai smalsus ir padykęs, lengvai išmokstantis naujų dalyku, pasitikintis žmogumi, geraširdis draugas labiau patyrusiems raiteliams.

Galerija