Apie sodybą-žirgyną

Sveiki atvykę į sodybą-žirgyną “Virš Ąžuolų”!

Esame įsikūrę Žemaitijos nacionaliniame parke nuostabios gamtos apsuptyje. Iš visų pusių sodybą supa brandūs miškai, o vos už kelių šimtų metrų Platelių ežeras. Čia įsikūrę net 7 nameliai poilsiui dviems ar su šeima, apartamentai kelioms šeimoms, žirgynas, erdvė vaikų ir suaugusių stovykloms bei poilsio erdvės sodybos teritorijoje. Mūsų misija – užtikrinti jaukią ir draugišką aplinką visiems atvykusiems, kad atostogos kaime įgautų taurumo bei žavesio atspindį. Laukiame visų, kurie vertina ramų kokybišką poilsį gamtoje ir ieško pabėgimo nuo miesto šurmulio.

Mūsų istorija

Sodybos istorija prasidėjo jau seniai, o ją mena šimtametis gluosnis, kuris didingai auga pačiame sodybos centre, apsuptas daugybės brandžių ąžuolų. Šiandien gluosnis yra ne tik  sodybos širdis, bet ir labai mėgiama svečių vieta pailsėti medžio paunksnėje. Sodybos aurą pajutome iš kato, tad nuo pat pradžių ją kūrėme kaip savo antruosius namus. Kartais net juokaujame, kad namelius ne nuomojame, o kviečiame į juos svečius. 

Savo veiklą pradėjome 2018 metais nuo žirgyno. Šiuo metu jame gyvena dešimt ramių, mielų ir labai draugiškų žirgų, turinčių daug kantrybės dalyvauti jojimo pamokose su vaikais ar bet kokio amžiaus pradedančiaisiais ir patyrusiais jojikais. Mūsų žirgai yra mūsų šeimos nariai, tad būtent jų vardais pavadinome ir sodybos namelius. Kartu jie yra ir priežastis, kodėl sodyba pritaikyta viešnagei be augintinių.

Svečiams itin pamėgus mūsų gamtos oazę, 2020 metais duris atvėrė pirmoji Vila “Evita”, o vėliau ir dar šeši nameliai bei apartamentai. Ne vienerius metus praleidę svetur, pasisėmėme įvairių įdėjų bei susiformavo mūsų požiūris į kokybišką poilsį. Savo idėjas ir vertybes stengiamės perduoti ir svečiams. Norime, kad atvykę pas mus į svečius, pasijustumėte kaip namie, o prisiminimai apie viešnagę išliktų dar ilgam. 

Sodybos teritoriją nuolat prižiūrime, tvarkome ir kuriame joje erdves jūsų poilsiui. Tikime, kad estetiška aplinka yra neatsiejama kokybiško poilsio dalis. Džiaugiamės, kad tai įvertina vis daugiau svečių ir renkasi mūsų sodybą tiek poilsiui dviese ar su šeima, tiek ir sąmoningų nedidelių renginių organizavimui. 8 hektarų teritorijoje nameliai ir kitos erdvės išsidėstę atokiau vieni nuo kitų, tad kiekvienas randa savo kampelį jaukiam ir ramiam poilsiui. O mes ir toliau puoselėjame sodybą ir laukiame visų, kas ieško išskirtinio poilsio nuostabios gamtos kampelyje. 

Mūsų teikiamos paslaugos

Apsistoje mūsų sodyboje, galėsite mėgautis ramiu poilsiu arba laiką leisti aktyviai, o veiklos netrūks nei mažiems, nei dideliems. Laukiame ir šeimų su mažaisiais. Specialiai jiems įrengtoje žaidimo aikštelėje yra sūpynės, čiuožykla, namukas vaikams bei smėlio dėžė. Kol mažieji dūks,  galėsite stebėti vaikus skaitydami knygą greta esančioje terasoje patogiai įsitaisę ant sėdmaišių arba ant laužavietės sūpynių. Mūsų sodyboje teikiamos šios paslaugos:

Visas mūsų teikiamas paslaugas ir jų įkainius rasite čia.

Patarimus ką veikti, ką pamatyti ir kur pavalgyti rasite čia.

Sodybos taisyklės

Prieš rezervuodami nakvynę, prašome susipažinti su mūsų sodybos taisyklėmis.