Žirgynas

Žirgynas veiklą pradėjo 2018 metais. Žirgyne šiuo metu gyvena dvylika ramių, mielų ir labai draugiškų žirgų, turinčių daug kantrybės dalyvauti jojimo pamokose su vaikais ar bet kokio amžiaus pradedančiaisiais ir patyrusiais jojikais.

Visi apsilankiusieji šiame žirgyne jaučiasi lyg būtų atvykę į kaimą pas senelį, kuris kantriai moko jojimo bei ryšio su arkliais užmezgimo subtilybių. „Virš Ąžuolų“ sodybos tikslas – sukurti tokią aplinką, kuri kviestų grįžti vėl ir vėl.

Nepaisant to, kad jausmas būtų toks, lyg tai yra ypatingos atostogos kaime, iš tiesų, jojimo pamokas sodyboje veda ilgametę patirtį turinti trenerė. Savo srities profesionalė yra patyrusi tiek dirbant su vaikais, tiek su suaugusiais. Tad jojimo pamokos visuomet įdomios ir naudingos. 

Saugumas – didžiausias prioritetas. Užsiėmimai vyksta tik su apsaugos priemonėmis – liemenėmis, šalmais ir t.t., kuriuos suteikia žirgynas. Raiteliams supirktas pilnas saugos inventorius.

Mūsų žirgyne galite išbandyti šias veiklas

  • Jojimo pamokas, kurias veda itin patyrusi trenerė Ramunė;
  • Trumpi žygiai Paplatelės miškuose. Juose dalyvausite lydimi vedlio. Patyrusieji su grupe galės joti į žygius nuostabiais miško keliukais;
  • Vaikų stovyklos, kurios organizuojamos atostogų metų;
  • Būreliai, kurie organizuojami mokslo metais;
  • Edukacines programos, kuriu metu susipažinsite su žirgais, su jais pabūsite;
  • Pasivažinėjimas karieta-rogėmis žiemą;
  • Fotosesijos su žirgais, kurias įamžina žirgus mylinti ir puikiai akimirkas pagaunanti fotografė Irina Melik.

Arklidės

Arklidėse vyrauja švara ir tvarka. Aštuoniuose garduose gyvena nuosavi žirgyno žirgai.

Balninė

Balninėje – žirgų inventorius. Kiekvienas žirgas turi tik jam skirtą inventorių, apsaugas, gūnias ir t.t.

Poilsio zona

Poilsio kambaryje lankytojai gali atsikvėpti, pasidaryti kavos. Čia galima rasti ir lankytojams skirtą dušą, WC.

Raiteliukių kambarys

Virš arklidžių yra įrengtas šešiavietis „raiteliukių kambarys“ su sanitariniu mazgu. Mergaitės, norinčios dalyvauti žirgyno gyvenime, už simbolinį mokestį gali likti su nakvyne.

Jojimo aikštė

Minkšto grunto jojimo aikštė yra 60×30 metrų dydžio. Aikštelėje įrengtas apšvietimas suteikia galimybę jodinėti net tuomet, kai sodyboje pradeda vyrauti prietema. Čia taip pat sumontuota laistymo sistema, užtikrinanti, kad vasarą jojimo patirties džiaugsmo netemdys įkyrios dulkės.

Norintiesiems tobulinti jojimo įgūdžius – pagamintos kliūtis-stovai.

Naujienas ir pasiūlymus sekite mūsų Facebook paskyroje